اخبار

5 هزار نفر عضو تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی زنجان هستند

5 هزار نفر عضو تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی زنجان هستند
استاندار زنجان گفت: 5 هزار نفر عضو تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان هستند که با حل مشکلات مسکن دانشگاه علوم پزشکی تسهیلاتی در قالب مسکن مهر به اعضا ارائه می‌شود
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمد رئوفی‌نژاد  در جلسه تعیین و تکلیف 10 پروژه تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی تابلوی ننگی برای تعاونی‌های دیگر در شهر زنجان شده است و مشکلات و معضلات موجود در این بخش باید در مدت زمان اعلام شده برطرف شود.
وی با بیان اینکه مشکلات تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی زنجان ناشی از سومدیریت و تخلفات انجام گرفته در سال‌های گذشته است، افزود: در این ارتباط ضرر و زیان ناشی از آن متوجه اعضا و تعاونی‌هاست.
استاندار زنجان با تاکید بر اینکه مشکلات اعضای تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی باید برطرف شود، ابراز داشت: در جلسات گذشته بر حل مشکلات موجود در این بخش با همکاری دستگاه‌های مربوطه تاکید شده بود.
وی با بیان اینکه بدهی، مطالبات و وضعیت تعاونی‌های باید تعیین و تکلیف نهایی شود، بیان داشت: با مشخص شدن این موضوع می‌توان راهکار مناسبی را برای حل مشکلات در این بخش اتخاذ کرد.
رئوفی‌نژاد با اشاره به اینکه بیش از 30 جلسه برای برطرف کردن موانع و مشکلات 10 پروژه مسکن دانشگاه علوم پزشکی برگزار شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع هنوز مشکلات مطرح شده در این تعاونی برطرف نشده است.
وی با بیان اینکه با حل مشکلات مسکن دانشگاه علوم پزشکی تسهیلاتی در قالب مسکن مهر ارائه می‌شود، افزود: علاوه بر این در صدور مجوز و تمدید پروانه نیز مساعدت‌های لازم انجام می‌گیرد.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه 5 هزار نفر عضو تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی استان هستند، گفت: تعیین تکلیف نهایی 10 پروژه دانشگاه علوم پزشکی پس از طی مراحل و کار کارشناسی در جلسه آینده اعلام می‌شود
۵ خرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید