اخبار

مشکل 4 پروژه از پروژه های تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی برطرف شد

مشکل 4  پروژه از پروژه های تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی برطرف شد
مدیرکل تعاون استان زنجان گفت: مشکل 4 پروژه از پروژه های شرکت تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی زنجان برطرف شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، موسی متوسلین  در جلسه تعیین و تکلیف 10 پروژه تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: با تلاش‌های انجام گرفته مشکلات این چهار تعاونی به حداقل کاهش یافته است.
وی با بیان اینکه تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی با مشکلاتی مواجه است، افزود: در ماه‌های گذشته نسبت به برطرف کردن مشکلات و معضلات موجود در این بخش اقدام شده و تلاش‌های خوبی در این زمینه انجام شده است.
مدیرکل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه پروژه موسوم به آپارتمانهای 81 دانشگاه علوم پزشکی زنجان مشکل قضایی ندارد، ابراز داشت: تمدید پروانه ساخت از جمله موضوعات اساسی در این پروژه‌هاست.
وی با بیان اینکه پروژه‌های دیگر تعاونی دانشگاه علوم پزشکی مشکلاتی در ارتباط با تمدید درخواست پروانه دارند، افزود: برطرف شدن این موضوع می‌تواند در ادامه فعالیت پروژه‌ها موثر باشد.
متوسلین با اشاره به اینکه تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکیحدود 5 هزار ذینفع دارد، اذعان داشت: با وجود هماهنگی‌های انجام گرفته مشکلات و معضلات موجود در این بخش برطرف نشده است.
وی با بیان اینکه با هماهنگی و همکاری می‌توان مشکلات موجود در این بخش را به حداقل کاهش داد، گفت: تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی در سال‌های گذشته تخلفاتی را انجام داده که موجب سردرگمی و بلاتکلیفی اعضا و حقوق آنها شده است.
مدیرکل تعاون استان زنجان خاطرنشان کرد: امیدواریم طی جلسات آتی مشکلات موجود در 10 پروژه تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی استان برطرف شود.
۵ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید