اخبار

شهرک تخصصی تولید کفش در هیدج ایجاد میشود.

شهرک تخصصی تولید کفش در هیدج ایجاد میشود.
مدیرعامل شرکت تعاونی تلاشگران صنعت کفش هیدج گفت در صورت تسریع در اجرای تفاهم نامه منعقده با صندوق کارآفرینی وامید شهرک تخصصی تولید کفش در هیدج ایجاد میشود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان رئیس اداره توسعه تعاون استان زنجان در جلسه بررسی مشکلات گفت: هدف از برگزاری این جلسه را رسیدگی به مشکلات شرکت تعاونی تلاشگران کفش هیدج عنوان کرد و اظهار داشتند: هیدج قطب تولید کفش کشور است ولی متاسفانه این صنعت در سطح کشور و حتی استان شناخته شده نیست.

 وی دغدغه اصلی تولید کنندگان کفش هیدج را جلوگیری از واردات بی رویه کفش چینی به کشور و کمک به بازاریابی و تسهیل صادرات آنها عنوان کرد.

 در ادامه نقیلو مدیرعامل شرکت تعاونی تلاشگران صنعت کفش هیدج به تشریح مشکلات شرکت پرداخت و تسریع در اجرای تفاهمنامه منعقده با صندوق کارآفرینی و امید را خواستار شده و از مسئولین صندوق درخواست نمود در بحث اخذ تضمین در پرداخت تسهیلات سخت گیری ننموده و تسهیل نمایند.

 مدیرعامل شرکت تعاونی تلاشگران کفش هیدج همچنین توقف صدور گواهی از سوی سازمان فنی و حرفه ای برای آموزش دیدگان این صنعت در کارگاهها را از مشکلات این شرکت اعلام نمودند.ایشان همچنین از راه اندازی ایجاد شهرک تخصصی تولید کفش در آینده نزدیک توسط این شرکت خبر داد.

در این جلسه صیدی نماینده صندوق مهر کارآفرینی امید اظهارداشت: باتوجه به تفاهمنامه منعقده باشرکت مقررگردیده بیست میلیارد ریال  تسهیلات در اختیار تولید کنندگان کفش تحت پوشش تعاونی قرارگیرد که در سال اول مبلغ ده میلیار ریال به تولید کنندگان پرداخت و ده میلیارد ریال نیز در مرحله بعدی به پشتیبانان فروش پرداخت خواهد شد.

در پایان  سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره کل نیز عنوان کرد: نگاه صندوق کارآفرینی امید نگاهی حمایتی است نه منفعت طلبانه،  و بحث برند سازی را مطرح کرده و یادآور شد که با برند سازی هزینه ها کاهش مییابد در فعالیت های تولیدی شرکت باید به دنبال برندسازی و بازاریابی باشد.    

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۵:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید