اخبار

ذیحسابان مشاوری امین برای دستگاه میباشد

ذیحسابان مشاوری امین برای دستگاه میباشد
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در آیین تودیع ومعارفه ذیحساب اداره کل گفت: حضور ذیحسابان درادارات دولتی به عنوان مشاوری امین بسیار اهمیت دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی ضمن تشکر از فعالیتهای آقای تاره ذیحساب قبلی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان،در خصوص حساسیت کار ذیحساب ها در دستگاه های اجرایی عنوان کرد: که ذیحساب  در هر دستگاه بعنوان مشاور امین مدیران و کارکنان مالی ادارات هستند و حساسیت کارشان خیلی بالاست.

غریوی با اشاره به حجم بسیار گسترده فعالیتهای اداره کل بعد از ادغام بیان کرد: بیش از 90 درصد از مردم استان از خدمات این اداره کل و دستگاههای تابع استفاده می نمایند وی تصریح کرد: که ذیحساب یکی از مدافعین قانونی برای دستگاه می باشد که اگر ضعیف باشد آن دستگاه دچار مشکل  شده و سایر فعالیت های آن به چالش کشیده می شود.

در ادامه محمدی نماینده سازمان امور اقتصادی و دارایی گفت : قوانین و مقررات ما از ظرفیت کافی برخوردار است که ذیحسابان می‌توانند با ارائه راهکارهای اساسی و موثر، رییس دستگاه اجرایی را در اقدامات اجرایی یاری کنند. شایان ذکر است در پایان این جلسه عبادی به عنوان ذیحساب جدید اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان معرفی گردید.

۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید