اخبار

بدنه کارشناسی قوی موجب پویایی و تحول سازمان می گردد.

بدنه کارشناسی قوی موجب پویایی و تحول سازمان می گردد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در آیین سوگند کارکنان جدید الورود، آنها را به استفاده از تجربیات همکاران قدیمی توصیه کرد و گفت: اگر بدنه کارشناسی قوی باشد سازمانی پویا و متحولی خواهیم داشت که وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، احمد غریوی در آیین سوگند کارکنان جدید الورود با تبیین ماهیت فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بعنوان مثال هیأت های تشخیص و حل اختلاف از لحاظ ماهیتی با بقیه خدمات اجتماعی تفاوت داشته و امر قضاوت را یدک می کشند که این مهم نیازمند دقت ویژه ای در رسیدگی به این قبیل امور دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان این مطلب که استفاده کنندگان از خدمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی غالباً اقشار پایین درآمدی را شامل می شود و این امر حمایت ویژه را طلب می کند گفت: به همکاران جدید الورود توصیه می کنم به این مطلب توجه ویژه ای داشته باشند که اداره  کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و دستگاههای تابع وزارت متبوع، بیش از90 درصد مردم استان را تحت پوشش خدمات خود قرار داده و خدمت به این گستره از مردم افتخاریست بس بزرگ و از مرتبه بالایی برخوردار است. غریوی همچنین به مقوله آموزش نیروهای جدید اشاره کرد و اظهار داشت: امیدوارم همکاران جدید که به منزله خون تازه در رگ های سازمان جریان پیدا می کنند از تجربیات ارزنده همکاران قدیمی بهره مند گردیده و در جهت تعالی و رشد و پیشرفت تلاش کنند. وی افزود: مطمئناً اگر بدنه کارشناسی قوی باشد  سازمان پویا و متحولی خواهیم داشت که وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام خواهد داد.

۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید