اخبار

فعالیت 110 زن کارآفرین در استان زنجان

فعالیت 110 زن کارآفرین در استان زنجان
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان از فعالیت 110 زن کارآفرین در استان زنجان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، ماهرخ بلوری اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به همکاری و تعاون فعالان در حوزه بانوان خوشبختانه انجمن جمعیت زنان کارآفرین در استان از یک سال گذشته کار خود را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: اشتغال بانوان و همچنین فعالیت این انجمن در رشد و پویایی جامعه تاثیر بسزایی دارد و امیدواریم با همکاری هم‌استانی‌ها بتوانیم در این زمینه جزء انجمن‌های برتر کشور باشیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان با اشاره به اهمیت حضور بانوان در فعالیت‌های اقتصادی جامعه ابراز کرد: این افراد با همکاری و حضور پررنگ خود در جامعه می‌توانند در بهبود فضای اشتغال و اقتصاد کشور موثر باشند.

بلوری با بیان اینکه انجمن زنان کارآفرین و فعال در زنجان طی یک سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است، عنوان کرد: در حال حاضر 110 نفر از زنان کارآفرین و صاحبان کسب و کار در انجمن جمعیت زنان کارآفرین استان حضور دارند.

وی یکی از اهداف این انجمن را بالا بردن آمار زنان فعال در جامعه اعلام کرد و بیان داشت: امیدواریم در یک افق کوتاه مدت بتوانیم این آمار را به یک‌هزار نفر برسانیم.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان در ادامه از چند کارآفرین برتر استان در حوزه‌های معدن، خدمات، کشاورزی و آموزشی خواست تا در رابطه با رمز موفقیت خود برای اعضای انجمن اطلاعاتی ارائه کنند

 

۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید