اخبار

استقبال از مدال‌آور زنجانی مسابقات جهانی جودو

استقبال از مدال‌آور زنجانی مسابقات جهانی جودو
مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مدال‌آور زنجانی مسابقات جودو قهرمانی کارگران جهان، مورد استقبال مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان جمعی از مسوولان استان و اهالی ورزش قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی اظهارداشت: مسعود خان‌احمدلو دارنده مدال طلای مسابقات جودو قهرمانی کارگران جهان، در محل مجموعه ورزشی انقلاب زنجان مورد استقبال  مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان وجمعی از مسوولان استان و اهالی ورزش قرار گرفت.

 

این مدال‌آور زنجانی در خصوص مسابقات مذکور گفت: بسیاری از کشورهای طراز اول در رشته جودود در این مسابقات حضور داشتند و مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد و من توانستم با رویارویی با حریفانی از کشورهای اتریش، بلژیک، فنلاند و ایتالیا به مدال طلا دست یابم.

 

احدی تصریح کرد: این عضور جامعه کارگری استان  که در وزن 66 کیلوگرم توانست مدال طلای این مسابقات را کسب کند، افزود: در این مسابقات عملکرد ورزشکاران ایرانی بسیار چشم‌گیر بود و توانستند در اوزان مختلف رتبه‌های برتر را کسب کنند. همچنین تیم منتخب ایران توانست مقام اول تیمی این مسابقات را کسب کند.

 

این مدال‌آور زنجانی با بیان اینکه حضور ورزشکاران ایرانی در مجامع بین‌المللی می‌تواند در انتقال فرهنگ و هنر ایرانی به سایر کشورها بسیار موثر باشد، خاطرنشان کرد: رفتار مناسب و فرهنگ غنی ایرانیان در این مسابقات و مجامع بین‌المللی سبب شده است که برخلاف تبلیغات مختلفی که علیه ایرانیان در سایر کشورها رواج یافته است، شاهد رفتاری مناسب با ایرانیان در مجامع بین‌المللی باشیم؛ چرا که ایرانیان با منش خود توانسته‌اند به جنگ علیه این تبلیغات منفی بروند و همواره در اقصی‌نقاط جهان مورد احترام باشند.

 

 

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید