اخبار

مدیران عامل شرکتهای تعاونی مصرف فرهنگیان استان زنجان از تعاونی مصرف فرهنگیان ملایر بازدید کردند

مدیران عامل شرکتهای تعاونی مصرف فرهنگیان استان زنجان از تعاونی مصرف فرهنگیان ملایر بازدید کردند
سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به منظور آشنایی فعالیت مدیران عامل شرکتهای تعاونی مصرف فرهنگیان استان زنجان با فعالیت شرکتهای تعاونی مصرف فرهنگیان ملایر وبه منظور انتقال تجارب به همراه سرپرست مدیریت امور تعاون از شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان شهرستان ملایر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان حمیددنیایی اظهارداشت: این تعاونی مصرف در فضایی بیش از هفت هزار متر مربع فروشگاه در سه طبقه با استفاده از سیستم های نوین فروشگاهی، از تعاونی های نمونه و برتر کشوری بوده که اخیرا نیز موفق به اخذ تندیس بهره وری در جشنواره ملی بهره وری گردیده است.

وی تصریح کرد : در این دیدار کلیه قسمت های شرکت تعاونی اعم از فضای فروشگاهی، انبارها، واحد بسته بندی و امور مالی و حسابداری شرکت مورد بازدید قرار گرفته و حاضران در جلسه مشترک با هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مذکور شرکت نمودند.

دنیایی خاطرنشان ساخت:  در این جلسه مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان شهرستان ملایر به تشریح فعالیت های شرکت پرداخته و عامل موفقیت شرکت را همدلی و همکاری و صداقت هیات مدیره، مدیرعامل و بازرسان و استفاده از شیوه های نوین فروشگاهی و موقعیت شناسی مدیران شرکت ذکر نمود.

۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید