اخبار

واحدهای تولیدی یاریگر دولت برای خروج از رکود باشند

واحدهای تولیدی یاریگر دولت برای خروج از رکود باشند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی در بخش های خصوصی و تعاونی باید یاریگر دولت به منظور خروج از رکود باشند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتما عی استان زنجان احمد غریوی افزود: دولت تدبیر و امید سال گذشته توانست به خوبی تورم را مهار کند و تا پایان امسال با توجه به اجرای سیاستهای به لطف خداوند متعال اقتصاد کشور از این وضعیت خارج می شود.

وی با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب خطوط اقتصادی کشور را ترسیم کرده اند، یادآورشد: رسیدن به اهداف سیاست اقتصاد مقامتی مستلزم الزاماتی است که این الزامات در دو بخش بلند مدت و میان مدت است و رسیدن به آن نیازمند برنامه ریزی است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برنامه های اقتصادی دانش بنیان، کاهش وابستگی به نفت، تدوین برنامه های اقتصادی به صورت دانشگاهی به منظور تحقق برنامه های بلند مدت و میان مدت بخش اقتصاد است.

غریوی با بیان اینکه برای رسیدن به این برنامه ها باید از تولید ملی حمایت شود، منابع ارزی و مصرف به خوبی تحت مدیریت قرار گیرد و از حداکثر زمان و امکانات براساس برنامه استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه در آخرین سال برنامه پنجم توسعه قرار داریم، خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید از سال گذشته  آمادگی لازم برای تدوین برنامه ششم توسعه را داشته و برنامه خارج شدن از رکود تورمی مد نظر ویژه دولت است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با تشکیل کارگروه تسهیل  ورفع مشکلات و موانع بر سر راه واحدهای تولیدی و صنعتی در این استان این مسایل مرتفع و راه توسعه و اشتغالزایی فراهم خواهد شد.

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید