اخبار

وجه مشخصه مدل اقتصادی متناسب با توسعه استان زنجان عدم وابستگی طرح های اقتصادی به منابع بانکی است

وجه مشخصه مدل اقتصادی متناسب با توسعه استان زنجان عدم وابستگی طرح های اقتصادی به منابع بانکی است
مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت : در مدل اقتصادی متناسب با توسعه اقتصادی استان زنجان آنچه که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است محدودیت های مالی موجود در استان است که اغلب فعالیت ها و طرح های ارائه شده توسط دستگاههای اجرایی وابستگی شدیدی به تسهیلات بانکی دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در دومین جلسه کارگروه اشتغال استان زنجان گفت: با توجه به مصوبات پیشین این کارگروه  مباحث مبنایی و برنامه های عملیاتی حول محور مدل های اقتصادی متناسب با شرایط استان مستلزم تعامل و همکاری دستگاههای ذیمدخل در بخش خدمات در جهت توسعه بخش خدمات بوده و می بایست با حذف موانع و محدودیت های بی موردی که خلاف قانون نبوده و خللی بر ضوابط نرساند موجبات توسعه اقتصادی استان را رقم بزند.

مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان همچنین در پاسخ به سوالی در مورد چگونگی مدل اقتصادی متناسب با شرایط استان زنجان گفت:  بر اساس موارد مطروحه در اتاق فکر خدمات  و گردشگری که زیر نظر استانداری محترم تشکیل شده، یک مدل متناسب با توسعه اقتصادی استان که بتوان بوسیله آن راهکار ها و اقداماتی در جهت بهبود شرایط اقتصادی استان عمل کرد، می بایست بتواند نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدات تحلیل و بررسی کرده و با احصاء موانع و مشکلات موجبات این توسعه را فراهم آورد.

غریوی ادامه داد: لیکن آنچه که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است محدودیت های مالی موجود در استان است که اغلب فعالیت ها و طرح های ارائه شده توسط دستگاههای اجرایی وابستگی شدیدی به تسهیلات بانکی دارد.

وی اظهار داشت: جهت تدوین این مدل لازم است دستگاههای اجرایی پیشنهاداتی ارائه دهند که کمطرین وابستگی را به منابع بانکی داشته باشد.

غریوی: وجه مشخصه مدل اقتصادی متناسب با توسعه اقتصادی استان زنجان عدم وابستگی طرح های اقتصادی به منابع بانکی است.

 

۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید