اخبار

مدیریت علمی و به روز، بهره وری آموزشی را در پی خواهد داشت .

مدیریت علمی و به روز،  بهره وری آموزشی را در پی خواهد داشت .
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در کارگاه آموزشی مدیران آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای زنجان بیان کرد : مدیریت علمی و به روز، بهره وری آموزشی را در پی خواهد داشت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در جمع مدیران آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای زنجان با بیان این مطلب افزود : آموزش و توانمند سازی جوانان و جویندگان کار ، یکی از بنیادی ترین قدمها و زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار میباشد فلذا داشتن مدیران توانمند و مسلح به علم روز موضوعی است که نباید به هیچ وجه مغفول واقع شود .

وی در ادامه با اشاره به برخی از تجربیات موفق خود در طول سالها مدیریت ، مزایای الگوی مدیریت مشارکتی را اینچنین تشریح کرد : در الگوی مدیریت مشارکتی ، افراد در تعیین سرنوشت خود دخالت کرده و نتیجتاً احساس میکنند در اجرای امور نقش دارند لذا مشارکت سبب سلامت روحی و روانی سازمان میشود و مجاری ارتباطی از رده های پایین تا رده های بالا برقرار میشود . در نظام مشارکتی درک و فهم بهتری از اهداف وجود دارد و سبب افزایش دانش و اطلاعات کارکنان درباره شیوه انجام کار میشود . هر چند جنس الگوهای مدیریتی در نظام دولتی و نظام خصوصی  متفاوت است و مسلماً در بخش خصوصی ، مدیریت ظرافتها و انعطافهای خاص خودش را دارد و مهم تر از همه مدیریت مجموعه های آموزشی ،‌ الگوهای مدیریتی خاص خود را دارند .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با ذکر تجارب ارزنده حاصل از الگو برداری از مدیران موفق در خاتمه گفت : کسب تجربه یکی از شیوه هایی است که مراتب ترقی و تعالی مدیران را کوتاهتر مینماید و برگزاری اینگونه کارگاههای آموزشی میتواند در انتقال این تجربیان و مدیریت دانش نقش ارزنده ای را ایفاء نماید .

 

۱۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید