اخبار

حضور جامعه کارگری ، تعاونگران ،کارفرمایان وکارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در راهپیمایی روز قدس

حضور جامعه کارگری ، تعاونگران ،کارفرمایان وکارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در راهپیمایی روز قدس
روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با صدور بیانیه‌ای اعلام نمود جامعه کارگری ، تعاونگران ،کارفرمایان وکارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در روز همبستگی با مردم مظلوم فلسطین با شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مقاومت اسلامی اعلام مینمایند.

متن بیانیه

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز حیات اسلام است. امام خمینی (ره)

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس در شرایطی از راه می رسد که مسأله قدس شریف و فلسطین و مردم مظلوم غزه به عنوان مهم‌ترین دغدغه جهان اسلام، همچنان سمبل همبستگی و نقطه ثقل وحدت امت اسلامی در رویارویی با رژیم اشغالگر قدس و نمادی از مقابله مسلمانان و مستضعفان جهان با طرح‌های استکباری می‌باشد.

جامعه کارگری ، تعاونگران ،کارفرمایان وکارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان بار دیگر فجایع ننگین رژیم نامشروع اسرائیل علیه ملت مظلوم و بی گناه غزه و تهاجم وحشیانه دولت مزدور آمریکایی آل سعود به مردم بی دفاع ، مظلوم و روزه دار یمن و حملات ددمنشانه مزدورن آمریکا و اسرائیل در قالب تروریسم دولتی به مردم مظلوم سوریه، عراق, افغانستان و ... را محکوم کرده و واعلام مینماید ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی )ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت مینمایند تا موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشند.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان

۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید