اخبار

هفته تعاون، بهترین فرصت برای بیان توانمندی این بخش است.

هفته تعاون، بهترین فرصت برای بیان توانمندی این بخش است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه بزرگداشت هفته تعاون گفت: هفته تعاون، بهترین فرصت برای بیان توانمندی این بخش است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان "احمد غریوی" در دومین جلسه ستاد بزرگداشت هفته تعاون با تکریم از فعالیت های تعاون گران  اظهارکرد:. باید تلاش کنیم تا در برنامه های هفته تعاون همه فعالان عرصه تعاون در شهرها و روستاهای استان مشارکت داشته باشند.


وی در ادامه بر ضرورت مشارکت همه تعاون گران در اتحادیه ها و شرکت های تعاونی استان و شهرستان ها در بزرگداشت هر چه بهتر هفته تعاون بر استفاده از فرصت های رسانه ای و تلویزیونی در هفته تعاون برای معرفی  شرکت ها و شخصیت های برتر و نمونه تعاون و اقدام های موفق تعاونی تاکید کرد.


این مسئول  خاطرنشان ساخت کار تعاونی یعنی همدلی وهمزبانی پس باید تلاش نماییم در حد وسعمان به شعار سال که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال دولت وملت همدلی وهمزبانی نام گذاری شده جامه عمل بپوشانیم.

غریوی خاطر نشان نمود: باید برای ایجاد تغییر نگرش به حوزه تعاون و تمهید زمینه برای نقش آفرینی این حوزه در تقویت اشتغال و فضای کسب و کار استان مجدانه تلاش شود و از ظرفیت تعاونی ها برای توسعه استان بیشتر استفاده شود.

وی ادامه داد: امسال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی این استان مکلف به ایجاد شرکت های تعاونی توسعه و عمران در سطح شهرستان ها شده است و شکل گیری ساختار درست این شرکت ها زمینه ساز پویایی و توسعه در هر شهرستان خواهد بود.

۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید