اخبار

شناسایی مشاغل جدید برای پر کردن خلاء های شغلی ضروری است.

شناسایی مشاغل جدید برای پر کردن خلاء های شغلی ضروری است.
سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به گسترش جوامع امروزی و احساس نیاز به مشاغل جدید گفت: شناسایی شغل های جدید در بخش خدمات براساس سیاست استان برای پر کردن خلاء های شغلی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی اظهار داشت: با توجه به اینکه در جوامع گذشته  بسیاری از مشاغل مورد نیاز نبوده اند لذا لزومی برای ایجاد آن نیز احساس نمیشود وی گفت: آنچه که مشاغل جدید را به امری ضرورری مبدل کرده گسترش جوامع و پیشرفته  شدن مشاغل وتغییر نیازهای امروزی است.

سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: اولویت و هدف غایی ایجاد اشتغال در استان توسعه بخش خدمات است و این مستلزم تعامل سازمانها و ادارات ذیربط در شناسایی، احصاء، نیازسنجی، آسیب شناسی و اولویت بندی مشاغل بر اساس آمارهای نیروی کارر می باشد که اقدامات مثبتی در این زمینه از طرف سازمان ها انجام گرفته است. 

یوسفی  همچنین به شناسایی مشاغل مورد نیاز در استان اشاره کرد و افزود: باتوجه به اینکه ملاک و شاخص احصاء مشاغل جدید می باشند، مشاغلی که مورد نیاز استان بوده و همچنین قابل توسعه باشند میبایست در اولویت قرار گیرند.

 

۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید