اخبار

نمایشگاه مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال در زنجان افتتاح شد

نمایشگاه مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال در زنجان افتتاح شد
مدیر کل کار، تعاون و امور رفاه اجتماعی استان زنجان از افتتاح نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» خبرداد وگفت: این نمایشگاه تا 14 مرداد دایر میباشد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  احمد غریوی شنبه‌شب در آیین افتتاحیه نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» اظهار داشت: نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» با هدف دنبال کردن 9 محور اصلی برپا شده است.

وی با اشاره به محورهای نمایشگاه عنوان کرد: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای پایدار، کارآفرینی و اشتغال پایدار و رفاه اجتماعی پایدار از جمله محورهای این نمایشگاه است.

مدیر کل کار، تعاون و امور رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه توسعه پایدار، تحقق حقوق شهروندی و ایجاد روح سالم در شهر سالم از جمله دیگر محورهای برگزاری نمایشگاه «مهارت، کلید کار آفرینی و اشتغال» است، اضافه کرد: مشارکت‌های همگانی و آرامش بصری، ارتقای توانمندی‌های فناورانه ملی و نهادینه شدن فرهنگ کار و فعالیت دیگر محورهای برپایی این جشنواره است.

غریوی با اشاره به اینکه نمایشگاه «مهارت، کلید کارآفرینی و اشتغال» در زنجان از دهم تا 14 مرداد دایر است، تاکید کرد: این نمایشگاه 16 تا 21 برای بازدید عموم آزاد است.

وی مکان برگزاری این نمایشگاه را سالن کارخانه کبریت سابق زنجان اعلام کرد و افزود: شهرداری زنجان در اختصاص این ساختمان برای دایر شدن این نمایشگاه همکاری لازم را با ادارات مسئول برگزاری این جشنواره داشته است.

 

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید