اخبار

چهارمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در سال 1394در اداره کل فنی و حرفه ای استان زنجان برگزار شد.

چهارمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در سال 1394در اداره کل فنی و حرفه ای استان زنجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان چهارمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در در سال 1394در اداره کل فنی و حرفه ای استان زنجان برگزار شد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این جلسه ضمن اشاره به برگزاری 14 جلسه کاربردی و عملیاتی بین اعضای شورا در زمینه های مختلف کاری جهت ایجاد زمینه فعالیت واحدهای زیر مجموعه استانی در موضوعات مختلف و به تبع آن ایجاد فرصتهای شغلی بیشتردرسال گذشته خبر داد و توفیقات بدست آمده را در نتیجه هماهنگی و همکاری بین دستگاههای زیر مجموعه وزارت در استان دانست و ابراز امیدواری کرد بزودی شاهد  رونق اقتصادی کشور و رفع معضل بیکاری جوانان مخصوصا جوانان دانش آموخته دانشگاهی باشیم.

غریوی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که آموزشهای مهارتی را کلید اشتغال کشور عنوان نموده و توجه ویژه به مهارت آموزی را مورد تاکید قرار داده و از اداره کل فنی و حرفه ای استان درخواست نمود که آموزشهای مهارتی متناسب با نیاز بازار کار به متقاضیان کار ارائه گردد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه: عمده افرادی که به کاریابی ها مراجعه میکنند فاقد مهارت های لازم میباشند گفت: انعقاد دو تفاهم نامه با اداره کل فنی و حرفه ای استان در سال جاری به منظور توانمند سازی نیروی کار ماهر صورت گرفته است تا با تلاش سایر دستگاههای مسئول در ایجاد اشتغال آمادگی معرفی نیروی کار آموزش دیده به واحدهای متقاضی را داشته باشد.

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید