اخبار

رفع معضل بیکاری نیازمند اصلاح مدیریت‌ها است

رفع معضل بیکاری نیازمند اصلاح مدیریت‌ها است
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم زنجان گفت: در صورت اصلاح مدیریت‌ها و کار علمی مشکل فقر و بیکاری حل می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محسن علیمردانی در جلسه شورای هماهنگی مدیران استان زنجان افزود: سمت‌وسوی برنامه‌ریزی‌ها ی کشور در جهت برنامه‌های جامع علمی و کاربردی است اما در سیاست‌گذاری های کلان مشکل عملیاتی شدن برنامه‌ها راداریم.

وی با اشاره به خیز و جهش در توانمندی عملی کشور  ادامه داد: بحث عملیات‌ها، مدیریت‌ها  و اجرای برنامه چه در بحث قانون‌گذاری و انباشت قانون‌ها و چه در بحث اجرا مشکلاتی وجود دارد.

علیمردانی تاکید کرد: بسیاری از مسایل که ما ساده از آن‌ها می‌گذریم مثل احترام به قانون، نظم، توجه به اخلاقیات، صمیمیت علت توسعه کشورهای پیشرفته بوده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس افزود: اگر به توصیه اسلام که پرهیز از محرمات است عمل کنیم می‌توانیم از منابع موجود استفاده کنیم ،چراکه امروزه در کشور شاهد خیانت فساد و سو مدیریت هستیم.

علیمردانی پیشگیری از بروز حوادث و چالش‌ها در حوزه‌های مختلف را اثرگذار دانست و گفت:  شاهد اتفاقاتی در کشور هستیم که برخی به دنبال حماسه‌آفرینی هستند و هزینه‌هایی بیشتر از ظرفیت‌ها باید مصرف شود تا سهل‌انگاری های مدیران جبران شود.

وی ادامه داد:  آمار سال گذشته شورای رفاه تأمین اجتماعی کشور نشان داد که استان زنجان ازنظر جمعیت زیرخط خط  فقر برتر است و در جایگاه دوم قرار دارد و درآمد سرانه استان نزدیک میانگین کشوری است و خوشبختانه شکاف طبقاتی  در بین مردم زنجان کمتر است.

 

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید