اخبار

حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعاونی ها منوط به رعایت قوانین و مقررات و تذکرات اعلامی توسط تعاونی هاست.

حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعاونی ها منوط به رعایت قوانین و مقررات  و تذکرات اعلامی توسط تعاونی هاست.
سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات شرکت تعاونی مسکن علوم پزشکی گفت: حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعاونی ها منوط به رعایت قوانین و مقررات و تذکرات اعلامی توسط تعاونی هاست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حمید دنیایی در جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات شرکت تعاونی مسکن علوم پزشکی زنجان گفت: حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعاونی ها منوط به رعایت قوانین و مقررات  و تذکرات اعلامی توسط تعاونی هاست.

سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه که با حضور کارشناسان تعاون و هیئت مدیره و مدیر عامل جدید الانتخاب  شرکت تعاونی تشکیل گردید گفت: از جمله عواملی که موجب عدم رفع مشکلات این شرکت تعاونی می گردد ، عدم وجود عزم جدی هیئت مدیره، ضعف مدیریتی و تجربه ناکافی هیئت مدیره می باشد.

دنیایی اظهار داشت: به رغم مساعدت های فراوان دستگاههای اجرایی، بویژه استانداری در سالهای گذشته بدلیل ضعف هیئت مدیره و عدم پیگیری جدی مسائل توسط هیئت مدیره مشکلات تعاونی رفع نگردیده است. وی ادامه داد: حمایت  و موافقت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیر عامل جدید منوط به رعایت قوانین و مقررات  و رعایت تذکرات اعلامی از طرف این اداره کل توسط تعاونی می باشد.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید