اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت ششمین سالگرد تشکیل بانک توسعه تعاون

پیام تبریک مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت ششمین سالگرد تشکیل بانک توسعه تعاون
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با صدور پیامی ششمین سالگرد تشکیل بانک توسعه تعاون را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان درمتن این پیام آمده است:

بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک دولتی که بر اساس اصل 44 قانون اساسی دولت موظف به ایجاد آن شد، با دارا بودن ساختاری مانند سایر بانکها، خدمات دهی خود را در تعاونی ها با هدف ایجاد اشتغال متمرکز نموده است.

براین باوریم که این بانک با سایر بانکهای کشور که به صورت سرمایه ای و تجاری هستند تفاوت دارد و بانک توسعه تعاون به منظور اجرای سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری و در جهت ارتقای بخش تعاونی در اقتصاد کشور، تشکیل شده است.

 .
دولت تدبیر وامید در تلاش است تا از طریق ایجاد یک فرایند منظم و تقویت ایده های مردم، جریان اشتغالزایی را مورد حمایت قرار دهد و این کار را از طریق توانمند سازی مردم دنبال می کند.

یکی از اهداف راه اندازی بانک توسعه تعاون تجمیع و تجهیز منابع مالی حاصل از تسهیلات پرداختی دولت در طرح های اشتغالزایی جوانان مستعد و جویای کارو ارائه خدمات به تشکل های تعاونی بوده است

تاسیس بانک توسعه تعاون خبری خجسته برای توسعه اشتغال، گسترش عدالت اجتماعی و همچنین حذف و ریشه کنی معضلات اجتماعی بوده است.

اینجانب ضمن تشکر از خدمات صادقانه کارمندان بانک توسعه تعاون شش سال تلاش و خدمت صادقانه را تبریک می گویم و خشنودم بانک توسعه تعاون  توانسته است طی این مدت پرونده درخشانی از خود به جای بگذارد

 

 

۱۵ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید