اخبار

ورزش صبحگاهی در بین بانوان اداره کل تعاون استان زنجان نهادینه می شود

ورزش صبحگاهی در بین بانوان اداره کل تعاون استان زنجان نهادینه می شود
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ورزش صبحگاهی در میان بانوان شاغل در این اداره کل نهادینه می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی  افزود: فعالیت های ورزش صبحگاهی بانوان این اداره کل در شهرستان زنجان از اوایل هفته گذشته در سالن سرپوشیده مجموعه ورزشی کارگران زنجان آغاز شده است.
وی اظهار کرد: تعداد کثیری از بانوان شاغل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بطور روزانه و به صورت مرتب و منظم زیر نظر مربی زن مجرب و توانمند معرفی شده از سوی  امور ورزش این اداره کل، ورزش می کنند.
احدی زمان ورزش صبحگاهی بانوان را از ساعت هفت تا هفت و سی دقیقه صبح ذکر کرد و افزود: فعالیت ورزش صبحگاهی بانوان به منظور جلوگیری از فقر حرکتی، ایجاد شور و نشاط و ارتقا سطح انگیزه کارکنان زن صورت می گیرد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، استقبال بانوان شاغل در این اداره کل از ورزش صبحگاهی را خوب و بالا دانست و گفت: تصمیم این است که ورزش صبحگاهی در تمام ادارات شهرستانی زیر مجموعه این اداره کل راه اندازی شود.
احدی افزود: در زمان حاضر بیش از 40 درصد ازکارکنان شاغل دراین اداره کل را بانوان تشکیل می دهند که به یقین با انجام ورزش علاوه بر ارتقا سطح سلامت، انگیزه آنان برای انجام امورات افزایش خواهد یافت.

 

۱۷ اَمرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید