اخبار

پروژه سالن ورزشی چند منظوره کارگران شهر دندی در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

پروژه  سالن ورزشی چند منظوره کارگران شهر دندی در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر پشتیبانی اداره کل تعاون کار ور فاه اجتماعی استان زنجان درجلسه مشترک با پیمانکاران پروژه سالن ورزشی چند منظوره کارگران شهر دندی گفت :جدیت در کار و عدم تعطیلی حتی یکروزه کار این پروژه موجب تسریع در روند اتمام ساخت سالن ورزشی چند منظوره کارگران شهر دندی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان محمد جعفر روحانی اظهارداشت قبول خدمت به خلق یک مسولیت خطیر است و فعالیت در جهت ارایه امور رفاهی و ورزشی به کارگران با همت و جدیت مسؤلین و همه دستگاههای زیربط مقدور میباشد .

وی در ادامه افزودا حمایتهای و تدابیر مدیر کل محترم اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از انجام پروژه های رفاهی و ورزشی کارگران یکی از نقاط قوت و امید های پیش روی جامعه کارگری استان است و از سوی دیگر از پیمانکاران این پروژه ها نیز انتظار داریم با تسریع در روند کار، زمان  بهره برداری از این پروژه ها را به کوتاهترین زمان ممکن برسانند تا موجبات ایجاد شادی و نشاط کارگران فراهم شود.

این مقام مسئول در پایان گفت :بازرسی از روند اجرای پروژه با دقت بسیار صورت میگیرد تا خدای ناکرده کیفیت فدای سرعت انجام کار نگردد و یک مجموعه ورزشی ماندگار در شهر دندی تقدیم کارگران تلاشگر منطقه گردد.
۲۴ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید