اخبار

صدور بیش از 25% آراء مراجع حل اختلاف استان زنجان بر اساس توافق و سازش کارگران و کارفرمایان در سالجاری

صدور بیش از 25% آراء مراجع حل اختلاف استان زنجان بر اساس توافق و سازش کارگران و کارفرمایان در سالجاری
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از صدور بیش از 25% آراء مراجع حل اختلاف استان زنجان بر اساس توافق و سازش کارگران و کارفرمایان در سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، هومن امیدوار اعلام کرد: 25% آراء مراجع حل اختلاف استان در سال جاری بر اساس توافق و سازش کارگران و کارفرمایان صادر شده است .
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اهمیت آراء سازشی صادره از مراجع حل اختلاف گفت: بر این اساس جلسات آموزشی برای اعضاء مراجع حل اختلاف و نشست های تخصصی برای توجیه اعضاء مراجع یادشده به منظور تلاش و اهتمام مراجع حل اختلاف برای صدور آراء سازشی برگزار می گردد.
امیدوار با اشاره به ماهیت شبه قضایی مراجع حل اختلاف و تفاوت مراجع یادشده با برخی از مراجع تخصصی اداری مستقر در ادارات و نهادهای عمومی غیردولتی اظهار داشت:  رسیدگی به اختلافات فی مابین مردم با مردم در مراجع حل اختلاف موضوع فصل نهم قانون کار، ارائه آموزشهای مرتبط با حوزه روابط کار و ارتقاء توانمندیهای علمی و تخصصی اعضاء مراجع حل اختلاف را ضروری می نماید.
وی همچنین بر عزم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در جهت تنظیم صحیح روابط کار مبتنی بر قوانین و مقررات و با توجه به مقتضیات واحدهای تولیدی و صنعتی و منافع کارگران تاکید کرد.

۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید