اخبار

جشن بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر برگزار میشود

جشن بزرگ تجلیل از تعاونی های برتر برگزار میشود
مدیرروابط عمومی واطلاع رسانی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جشن بزرگ تجلیل از تعاونی‌های برتر از برنامه‌های این اداره کل در هفته تعاون است و در این جشن از 6 تعاونی و یک اتحادیه تعاونی برتر استان تجلیل می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی با تشریح برنامه‌های هفته تعاون در استان زنجان اظهار داشت: برنامه‌های مختلفی به مناسبت این هفته در زنجان برگزار می‌شود که این برنامه‌ها در راستای راهبردهای هفت‌گانه ابلاغی  توسعه تعاونی‌ها در استان است.

وی با اشاره به برگزاری سیمنار برند و توسعه بازار تصریح کرد: در نخستین روز این هفته سمینار برند و توسعه بازار در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی برگزار می‌شود که برگزاری این سمینار‌ها با هدف توسعه بازار و صادرات و نیز آشناسازی تعاون گران استان با این موضوع مهم است.

احدی از دیگر برنامه‌های این هفته را حضور در برنامه‌های صدا وسیما دانست و بیان کرد: مهمترین هدف از برگزاری برنامه های هفته تعاون فرهنگ‌سازی و تشویق مردم برای فعالیت در عرصه تعاون است که اطلاع رسانی در این زمینه می‌تواند بسیار موثر باشد.

وی با اشاره به نامگذاری سومین روز این هفته به نام تعاون، توسعه مدیریت و کارآمدی گفت: ایجاد غرفه مشاوره و راهنمای تعاون و کارآفرینی در پارک ملت از دیگر اقدامات برای ترویج فرهنگ تعاون در بین مردم است.

مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  افزود: آشناسازی کودکان با فعالیت‌های تعاونی نیز در قالب ایجاد غرفه مسابقه و نقاشی در پارک ملت پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: در چهارمین روز هفته تعاون که به نام تعاون، تامین مالی، بازار سرمایه و رشد اقتصادی نامگذاری شده است 13 طرح تعاونی با سرمایه گذاری 652 هزار و 300 میلیون افتتاح می‌شود که با ایجاد این طرح‌ها زمینه اشتغال یک هزار و450 هزار نفر فراهم می‌شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امسال در پنج محور تعاونی‌های برتر انتخاب شده‌اند که این محورها شامل ویژگی‌های اقتصادی و مالی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، کمک به توسعه منطقه‌ای، افزایش رفاه عمومی، توسعه عدالت اجتماعی و ارزآوری است.

وی با اشاره به برنامه‌های روز هفتم هفته تعاون تصریح کرد: بازدید خبرنگاران و اصحاب رسانه از تعاونی‌های برتر در روز هفتم که به عنوان تعاون، علم و فناوری نامگذاری شده است پیش‌بینی شده است.

۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید