اخبار

همایش بزرگ برند وتوسعه بازار ویژه تعاونی های استان زنجان برگزار شد

همایش بزرگ برند وتوسعه بازار ویژه تعاونی های استان زنجان برگزار شد
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در همایش بزرگ برند وتوسعه بازار ویژه تعاونی های استان زنجان برگزار گفت: توسعه بازار و تقویت برند تعاونی نقش بسزایی در افزایش اعتبار این بخش دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان حمید دنیایی افزود: از ثبت اولین شرکت تعاونی در ایران حدود 80 سال می گذرد و شرکت های تعاونی در ایران سازمان های متولی تعاونی ها طی مدت یاد شده تغییرات و تحولات زیادی را تجربه کرده اند.
وی اظهار کرد: توسعه بازار تعاونی ها و تقویت برند تعاونی به عنوان راهبرد ششم از راهبردهای هفت گانه می تواند در توسعه بازار و افزایش اعتبار تعاونی ها بسیار موثر واقع شود.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برند به عنوان یک نام، عبارت، طرح، نماد یا ویژگی نام برد که مشخص کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص است که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می شود.
دنیایی ادامه داد: مزیت های برند به سه دسته کارکردی، تجربی و سمبلیک تقسیم می شود.
وی اضافه کرد: برند می تواند به گروه های جدید محصولات گسترش پیدا کند و در این خصوص توسعه برند در تطابق با تغییرات محیطی و یا بدست آوردن منافع از یک برند قوی ضروری است.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: امروزه گسترش برند برای تایید و مواجهه با تغییرات بازار استفاده می شود.
وی افزود: برای توسعه موفق برند هماهنگی آن با جوهره و تناسب آن با چشم انداز برند ضروری است.
دنیایی یادآورشد: ثبت علایم تجاری تضمین می کند که مشتریان محصولات را از یکدیگر تشخیص داده و محصولات شان را از یکدیگر متمایز سازند.
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با توجه به اینکه اکثر کسب و کارها به اهمیت استفاده از علایم تجاری به منظور تمیز دادن محصولات شان از محصولات رقبا پی برده اند، همه آنها اهمیت حمایت از علایم تجاری از طریق ثبت را درک نکرده اند.
دنیایی فراهم کردن زمینه توسعه بازار، افزایش قدرت رقابت محصولات تعاونی، افزایش سهم بخش تعاون از اقتصاد و کمک به برندسازی را از جمله اهداف برپایی این سمینار برشمرد.

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید