اخبار

دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان زنجان برگزار شد

دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان زنجان برگزار شد
دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر با حضور مهندس کلانتری معاون وزیر ، تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان  ، دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان زنجان در سالن اجتماعات بیمارستان امام حسین (ع) با حضور معاون وزیر تعاون، کارورفاه اجتماعی  ، نمایندگان مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی  وتعاونگران استان برگزار شد.

در این جشنواره براساس گزارش‌های ارسالی از سوی تعاونی‌ها نسبت به امتیازبندی تعاونی‌ها اقدام شده است و طبق شاخص‌های مربوطه تعاونی‌های برتر در پنج محور انتخاب‌ شده بودند.

این محورها شامل ویژگی‌های اقتصادی و مالی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، کمک به توسعه منطقه‌ای، افزایش رفاه عمومی، توسعه عدالت اجتماعی و ارزآوری است.

با بررسی‌های انجام‌ شده 6 تعاونی در دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر معرفی شدند، همچنین در این مراسم از یک اتحادیه تعاونی برتر تجلیل شد.

تعاونی زرین تاک ابهر نیز که از تعاونی‌های برتر استان است به مرحله کشوری راه‌ یافته و در آنجا موفق به کسب عنوان تعاونی برتر شده است.

لازم به ذکر است، 12 تا 18 شهریورماه به نام هفته تعاون نامگذاری شده است که هر سال به این مناسبت برنامه‌های متعددی در استان زنجان اجرایی می‌شود.

از جمله برنامه‌هایی که اجرای آن از ابتدای هفته تعاون آغاز شده است، برگزاری همایش گروهی برند و توسعه بازار، چاپ و توزیع بروشورهای تبلیغی، دیدار با خانواده شهدا، افتتاح غرفه‌های صنایع‌ دستی در تعاونی‌های مصرف، ایجاد غرفه‌های مشاوره، راهنمای تعاون و کارآفرینی و مسابقه نقاشی کودکان، حضور تعاونی‌های استان در جشنواره تعاونی‌های برتر ملی، برگزاری تور خبرنگاری و بازدید خبرنگاران از تعاونی‌های موفق استان است.

گفتنی است، از دیگر برنامه‌‌های هفته تعاون امسال نشست خبری مدیرکل، دیدار تعاونگران با نماینده ولی‌فقیه در استان و ائمه جمعه، سخنرانی مدیرکل و روسای ادارات در خطبه‌های نماز جمعه و بیش از 15 برنامه دیگر است.

 

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید