اخبار

حوزه تعاون کشور نیازمند نگاه ویژه مسئولان است

حوزه تعاون کشور نیازمند نگاه ویژه مسئولان است
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید نگاه ویژه ای به حوزه تعاون از سوی مسئولان کشور صورت گیرید چرا که متأسفانه در حال حاضر از بسیاری از کشورها در این حوزه عقب تر هستیم.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ، محمد اسماعیلی در آئین تجلیل از تعاون گران برتر استان زنجان افزود: با توجه به اینکه ۲۵ درصد از اقتصاد کشور باید در بخش تعاون باشد اما متأسفانه فاصله زیادی با این رقم وجود دارد که باید قدم‌های جدی در راستی تحقق این رقم برداشته شود.

وی گفت: در بحث تعاون خیلی از کشورها پیشگام‌تر از ما عمل کرده‌اند که این یک ضعف برای جامعه ما به شمار می‌رود، زیرا ما گام‌های جدی و مؤثرتری در این حوزه برنداشته‌ایم که باید تغییر رویه‌ای در این خصوص داشته باشیم و نسبت به این مقوله مهم خارج از شعارها عمل کنیم.

اسماعیلی ادامه داد: باید اقتصاد، یک اقتصاد مردمی باشد که در حال حاضر این‌گونه نیست و اگر در بخش اقتصاد عقب هستیم دلیل آن این است که از توان مردمی استفاده نمی‌کنیم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس اظهار کرد: تعاون می‌تواند از ضعف‌ها جلوگیری کند همچنین بخش قابل‌توجهی از مشکلات اقتصاد کشور را نیز حل کند و باید شرایطی فراهم شود که از سرمایه‌های داخلی کشور استفاده کنیم و به بخش تعاون خارج از شعارها توجه کرد و قدم‌های مؤثری را در رشد و پویایی کشور برداریم.

اسماعیلی با تاکید بر لزوم پرهیز از برخورد تبلیغاتی و سیاست زدگی در حوزه توجه به حوزه تعاون گفت: بخش تعاون باید خارج از شعارها مورد توجه قرار گیرد.

 

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید