اخبار

رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایجرود سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان بود

رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایجرود سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان بود
رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایجرود بمناسبت هفته تعاون سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان بود .

 


به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا رهروی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان ضمن آرزوی قبولی عبادات نمازگزاران و عرض تبریک به مناسبت هفته تعاون و روز تعاون به جایگاه تعاون در اسلام و قرآن اشاره نمود وی در ادامه گزارشی از عملکرد واحدهای مختلف اداره به سمع و نظر حاضرین رساند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایجرود با تاکید بر سیاستهای کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دربخش تعاون، مبنی بر افزایش 25 درصدی سهم این بخش در اقتصاد کشور تا آخر برنامه پنج ساله پنجم ، تحقق این هدف را مستلزم تقویت روحیه تعاون و کارجمعی دربین آحاد مردم عنوان کرد.

رهروی با اشاره به اصول 7 گانه تعاونی که از جمله اصول مترقی تشکلهای تعاونی هستند به مزایای تشکیل تعاونی از جمله برخورداری از تسهیلات و حمایت نظام بانکی برخورداری از حمایت و خدمات بانک توسعه تعاون برخورداری از حمایت و خدمات صندوق سرمایه گذاری تعاون برخورداری از حق بیمه و تخفیف و معافیت های مالیاتی و برخورداری از حمایت ها و خدمات اتاق های تعاون تأکید نمودند و 7 راهبرد اساسی برای تحول در بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران را که از طرف وزیر محترم متبوع ابلاغ گردیده جهت توسعه ترویج و تقویت تعاونی ضروری دانست.

امام جمعه محترم شهرستان در خطبه های دوم نماز جمعه ضمن تبریک هفته تعاون به کارکنان و تعاونگران شهرستان ضمن ضروری دانستن گسترش فرهنگ تعاون خواستار همکاری مردم در کنار مسئولین شد
۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید