اخبار

افتتاح چند طرح صنعتی و عمرانی در زنجان

افتتاح چند طرح صنعتی و عمرانی در زنجان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به مناسبت هفته تعاون در استان زنجان طرح صنعتی و عمرانی افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: تعاون باید نقش محوری خود را در انضباط بخشیدن به امور مالی و اقتصادی مردم ایفا کند و طبق هدف‌گذاری انجام شده در برنامه پنج ساله پنجم تعاون باید سهم 25 درصدی را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا فعالیت‌های متعددی صورت می‌گیرد، گفت: هفته تعاون بهترین فرصت برای تبیین فرهنگ تعاون وارئه توانمندی های این حوزه  است زیرا تعاون بهترین راه تحقق عدالت اقتصادی و توزیع عادلانه درآمد و ثروت در بین آحاد جامعه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های اداره کل تعاون به مناسبت هفته تعاون بیان کرد: در این هفته چند طرح عمرانی و صنعتی و خدماتی افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه از جمله طرح‌های قابل افتتاح به مناسبت هفته تعاون، افتتاح پروژه 150 واحدی مسکن جهاد کشاورزی است، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری صورت گرفته برای اجرای این طرح ها 680 میلیارد و و 500 میلیون ریال است.

غریوی همچنین از افتتاح واحدهای مسکونی ساخته شده توسط تعاونی مسکن عدالت زنگان خبر داد و گفت: این پروژه دارای 224 واحد است و برای ساخت آن 128 هزار و 800 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افتتاح پروژه بسته‌بندی و سورتینگ تعاونی گلپر ستوده را از دیگر طرح‌های قابل بهره‌برداری برای هفته تعاون اعلام کرد و افزود: این طرح صنعتی بوده و برای آن 10 هزار میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان دیگر طرح قابل افتتاح به مناسبت هفته تعاون را طرح تولید شمش و روی تعاونی فولادکاران گوهر دندی اعلام کرد و اظهار داشت: این طرح صنعتی بوده و برای اجرای آن 2 هزار و 200 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

غریوی در ادامه با اشاره به آماده بهره‌برداری بودن طرح مسکن آب منطقه‌ای زنجان با ساخت 250 واحد خبر داد و تصریح کرد: برای اجرای این پروژه 150 هزار میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه از دیگر طرح‌های آماده به مناسبت هفته تعاون طرح تعاونی مسکن هنرمندان است، گفت: تعداد واحدهای این طرح 240 عدد بوده و اعتبار هزینه شده برای آن 160 هزار و 800 میلیون ریال است.

وی در ادامه از آماده‌سازی طرح خدمات رفاهی شهید موسی امینی خبر داد و گفت: نوع فعالیت این طرح خدماتی بوده و برای ساخت آن 20 هزار میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

غریوی افتتاح این پروژه ها در هفته تعاون را دلیل بر فعال بودن بخش تعاون استان اعلام کرد وابراز امیدواری نمود با حمایت مردم ومسئولین بتوان شتاب بیشتری در توسعه این بخش ایجاد کرد

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید