اخبار

هیچ محدودیتی برای استفاده از تسهیلات مسکن مهر وجود ندارد

هیچ محدودیتی برای استفاده از تسهیلات مسکن مهر وجود ندارد
استاندار زنجان گفت : با توجه به نبود محدودیت در واگذاری زمین های مسکن مهر و صدور پروانه ساخت در سطح استان،تمامی گروه ها و افراد چه درقالب تعاونی و چه بصورت انفرادی می توانند از تسهیلات و امکانات مسکن مهر بهره مند شوند
رئوفی نژاد گفت : با توجه به نبود محدودیت در واگذاری زمین های مسکن مهر و صدور پروانه ساخت در سطح استان،تمامی گروه ها و افراد چه درقالب تعاونی و چه بصورت انفرادی می توانند از تسهیلات و امکانات مسکن مهر بهره مند شوند .
به گزارش خبرگزاری آریا، رئوفی نژاد استاندار زنجان در مراسم بهره برداری از 20 واحد مسکن ساخت خیرین مسکن اظهار داشت : احداث یک هزار واحد مسکن توسط خیرین مسکن ساز استان گواه توانایی بالای این افراد در رفع نیاز مسکن جامعه است .
رئوفی نژاد به اقدامات دولت عدالت محور در راستای رفع مشکل مسکن در شهرها و روستاها اشاره کرد و گفت: اعطای تسهیلات و زمین های ارزان قیمت یا رایگان و آسان سازی ساخت مسکن از جمله اقدامات بزرگ دولت در جهت رفع مشکل مسکن مردم است .
استاندار زنجان به نبود مشکل زمین در استان اشاره کرد و افزود: مسوولان باید با استفاده از این امکانات و ظرفیت موجود در استان در جهت افزایش کیفیت و سرعت اجری طرح ها تلاش کنند .
رئوفی نژاد از اقدامات مناسب مسوولان در ساخت و واگذاری مسکن مهر در سطح استان زنجان تقدیرنمود و افزود: باید تلاشی مضاعف برای ارتقای جایگاه فعلی استان در بخش مسکن مهر صورت گیرد .
وی، ادامه ساخت مسکن مهر را موجب خانه دار شدن تمامی افراد واجد شرایط تا پایان سال 1390دانست و افزود: با شتاب ایجاد شده در روند ساخت مسکن و تعامل و همکاری مناسب دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل، واحدهای در دست ساخت در موعد مقرر تحویل متقاضیان خواهد شد .
قابل ذکر است است، این مجتمع با اعتباری بالغ بر 2/5 میلیارد ریال در واحدهای 66 متری توسط خیرین مسکن ساز استان به بهره برداری رسید.
۲۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید