اخبار

عدم مدیریت تخصصی عمده ترین مشکل شرکت های تعاونی مسکن در زنجان است

عدم مدیریت تخصصی عمده ترین مشکل شرکت های تعاونی مسکن در زنجان است
رییس اداره نظارت برتعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: عدم مدیریت تخصصی و سازمان یافته از سوی هیات مدیره عمده ترین مشکل شرکت های تعاونی مسکن در این استان است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان سیدحسین موسوی با اشاره به اینکه هیات مدیره از مجموعه اعضای تعاونی ها انتخاب می شوند، افزود: تخصصی نبودن فعالیت هیات مدیره ها زمینه ساز بروز مشکلات متعددی برای اعضای شرکت های تعاونی مسکن شده است.
وی اظهار کرد: نبود ثبات و پایداری در بازار مسکن و فراز و فرود قیمت ها از یک سو و عدم تناسب بین بازار عرضه و تقاضا در ادوار مختلف باعث تاخیر در تحویل پروژه های مسکن از سوی شرکت های تعاونی شده بود.
رییس اداره نظارت برتعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برخی مواقع نیز با توجه به تورم قیمت تمام شده هر واحد مسکونی ذیل شرکت های تعاونی مسکن سنخیتی با آنچه در ابتدای آغاز به کار پروژه به اعضا گفته می شود ندارد که همه این موارد مبین مشکلات متعدد جانبی در خصوص فعالیت شرکت های تعاونی مسکن و تاثیر پذیری فعالیت این نوع شرکت ها از مسایل پیرامونی است.
وی ادامه داد: به رغم این مشکلات پایین بودن قیمت تمام شده واحدهای مسکن زیر مجموعه تعاونی و تقسیط در راستای ساخت و ساز این واحدها ازمهمترین مزایای شرکت های تعاونی مسکن است.
موسوی یادآورشد: امسال 972 واحد توسط تعاونی های مسکن با اعتبار60 میلیارد تومانی به بهره برداری می رسد که تعدادی از این واحدها طی هفته تعاون به متقاضیان واگذار شده است.
270
تعاونی مسکن در استان زنجان تشکیل شده که از این تعداد 140 شرکت تعاونی فعال است.

 

۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید