اخبار

4 هزار تن صادرات و ارز آوری 6 میلیون دلاری تعاونی برترملی از زنجان؛

4 هزار تن صادرات و ارز آوری 6 میلیون دلاری تعاونی برترملی از زنجان؛
تعاونگر برتر کشور گفت: 4 هزار تن صادرات و ارز آوری 6 میلیون دلاری تعاونی برتر زنجان موجب شده تا شرکت زرین تاک ابهر به عنوان تعاونی برتر کشور معرفی شود. تعاونی برتر استان زنجان به صورت خانوادگی اداره می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا محبی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, اظهار داشت: شرکت زرین تاک ابهر با صادرات 4 هزار تن به کشورهای اروپایی، آسیای میانه و آفریقای دور یکی از تعاونی های برتر کشوری معرفی شده است.

وی با اشاره به ارز آوری 6 میلیون دلاری این شرکت گفت: زرین تاک در استان زنجان دارای رتبه نخست بوده و در کشور نیز رتبه 11 کشوری را کسب کرده است.

این تعاونگر برتر استان زنجان با بیان اینکه میزان  اشتغالزایی مستقیم این شرکت 50 نفر است، افزود: به صورت غیر مستقیم نیز یک هزار نفر در این زمینه فعالیت دارند.

 

محبی با اشاره به سرمایه ثابت 4 میلیارد تومان و 6 میلیارد تومان سرمایه در گردش این شرکت خاطرنشان کرد: یکی از دلایل موفقیت این شرکت ارز آوری مطلوب بوده است.

مدیرعامل شرکت زرین تاک ابهر  با بیان اینکه صادرات بیش از 4 هزار تن خشکبار، جسارت و پشتکار پرسنل و مدیریت یکی دیگر از دلایل موفقیت این شرکت است، خاطرنشان کرد: این شرکت با بیش از 6 سال تجربه کاری توانسته موفق عمل کند.

وی با بیان اینکه این شرکت توانسته با حضور در نمایشگاه های کشورهای امارات، فرانسه و آلمان محصولات خود را ارائه کند، افزود: کیفیت محصولات موجب شده تا این شرکت موفق عمل کند.

محبی بازار یابی به موقع داخلی و خارجی را یکی دیگر از موفقیت های این شرکت عنوان کرد و گفت: لطف خداوند متعال شامل حال این گروه شده است.

وی با بیان اینکه این شرکت به صورت خانوادگی فعالیت دارد، افزود: هشت نفر از اعضای این شرکت خانواده خودم هستند.

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید