اخبار

آغاز ثبت‌نام کارگران و گروه‌های کار نمونه استان زنجان در جشنواره امتنان

آغاز ثبت‌نام کارگران و گروه‌های کار نمونه استان زنجان در جشنواره امتنان
مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از آغاز ثبت‌نام بیست و هفتمین جشنواره امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه استان خبر داد.

.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان مجتبی بازرگان اظهار کرد: ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره استانی امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه استان زنجان ، هیجدهم شهریورماه جاری آغاز شده و تا چهارم مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در این دوره، فرآیند ثبت‌نام به صورت دستی و حضوری با مراجعه کارگران به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می‌گیرد

.بازرگان، اعضای هر گروه کار را حداکثر سه نفر برشمرد و عنوان کرد: انتخاب کارگران و گروه کارهای نمونه در سه بخش اقتصادی (صنعت، خدمات و کشاورزی) انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در مرحله مقدماتی کارگران نمونه واحدهای اقتصادی باید توسط کارفرمایان به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان‌ها معرفی شوند.

شایان ذکر است جشنواره امتنان از کارگران نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود

 

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید