اخبار

مدیران کاریابی ها در برنامه های صدا و سیما حضور می یابند.

مدیران کاریابی ها در برنامه های صدا و سیما حضور می یابند.
مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با توجه به اهمیت معرفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابی ها از طریق رسانه ملی، حضور مدیران محترم این موسسات در برنامه های مختلف صدا و سیما کمک شایانی در راستای شناسایی ویژگی ها و مزیت های این موسسات خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی با بیان این که اطلاع عامه مردم بویژه جویندگان کار از فرصت های شغلی از حقوق ایشان به شمار می رود گفت : با توجه به اهمیت معرفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابی ها از طریق رسانه ملی، حضور مدیران محترم این موسسات در برنامه های مختلف صدا و سیما کمک شایانی در راستای شناسایی ویژگی ها و مزیت های این موسسات خواهد داشت.

مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: معرفی این موسسات از طریق رسانه ملی(رادیو و تلوزیون) ضمن داشتن اثرات مثبت فرهنگی و  اجتماعی، تاثیر مطلوبی در جریان رشد اقتصادی جامعه خواهد داشت.

یوسفی تصریح کرد: بر این اساس به منظور شناساندن ویژگی ها و مزیت های کاریابی های غیر دولتی، حضور مدیران محترم موسسات کاریابی و مشاوره شغلی در برنامه های اجتماعی و فرهنگی، موجبات شناساندن بیش از پیش این موسسات را به کارجویان استان و همچنین کشف، شناسایی و رفع ایرادات و نقاط ضعف احتمالی موجود در انجام امور کاریابی ها را فراهم می نماید.

مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در پایان اظهار داشت: بدین منظور مکاتباتی با مدیر کل محترم صدا و سیمای مرکز زنجان انجام شده و بر این اساس در آینده ای نزدیک شاهد ترقی و تعالی موسسات کاریابی غیر دولتی وارائه خدمات اثربخش به جامعه کار وتولید استان خواهیم بود.

 

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید