اخبار

ششمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.

ششمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.
با هماهنگی های بعمل آمده طی دعوتنامه شماره 17487/94 مورخ 28/6/94 ، ششمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان راس ساعت 30/10روز سه شنبه مورخ 31/06/1394 در محل سالن جلسات اداره کل سلامت استان برگزار گردید .


 

پیرو

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با خیر مقدم و تبریک ایام پیش رو در هفته جاری و تقدیر و تشکر از همکاری مدیران ستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بمنظور برگزاری باشکوه هفته تعاون، برگزاری جشنواره تقدیر از تعاونی های برتر استان را کاری مشترک و نمادی از اتحاد بین همه زیر مجموعه های وزارت متبوع عنوان کرد .

غریوی با مهم ارزیابی کردن هماهنگی بین مدیران واحدهای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، برگزاری جلسات هماهنگی فی مابین را جهت تحقق اهداف عالیه وزارت متبوع در استان ضروری دانست و از مدیران این واحدها خواست با جدیت و اهتمام بیشتری در جلسات حضور یابند.

 

در ادامه مدیر کل بیمه سلامت استان به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل طی سال جاری پرداخت و خواستار همکاری بین تمامی اعضای عضو کمیته برای رسیدن به اهداف عالیه دولت تدبیر و امید در امر سلامت آحاد مردم استان شد.

وی در ادامه از وجود نمایندگان و ناظران این اداره کل در تمامی بیمارستانهای استان خبر داد و حفظ و صیانت از حقوق مردم در حوزه سلامت را محترم و واجب شمرد.

 

در پایان مدیران و نمایندگان محترم دستگاههای عضو شورای هماهنگی استان به بحث و تبادل نظر در خصوص مسایل مربوط به بیمه های روستاییان و نیز برگزاری کلاسهای آموزش برای حفظ سلامت خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان پرداختند.

در این جلسه  نماینده محترم سازمان تامین اجتماعی نیز گزارشی از اقدامات بعمل آمده در رابطه با ایجاد شعبه تامین اجتماعی در شهرستان ایجرود ارائه نمودند .

در پایان جلسه با پخش کلیپی یاد و خاطره جانفشانی های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس گرامی داشته شد.

 

۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید