اخبار

پیشرفت تکنولوژی کنونی کشور بدون توجه به آموزش عملا" امکان پذیر نیست

پیشرفت تکنولوژی کنونی کشور بدون توجه به آموزش عملا" امکان پذیر نیست
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در مصاحبه با شبکه اشراق گفت: پیشرفت تکنولوژی کنونی کشور بدون توجه به آموزش عملا" امکان پذیر نبوده و دانشگاه موظف است نیروی انسانی خلاق را تربیت کرده و صنعت نیز قدرت پذیرش خود را افزایش دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی در مصاحبه با شبکه استانی اشراق ضمن تأکید بر رابطه صنعت و دانشگاه در توسعه و رونق اقتصادی کشور اظهار داشت:سنجش نیاز های بازار کار و تناسب آموزشهای ارائه شده در مراکز علمی و آموزش عالی نیاز ضروری بازار کار است. .


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بیان کرد: با توجه به چشم انداز رو به توسعه کشور و تدابیر دولت امیدواریم نیاز بازار کار استان در نیمه دوم امسال رشد قابل توجهی یابد و به همین مناسبت بایستی نیروی کارماهر مورد نیاز این بازار را نیز تربیت نماییم.


غریوی عنوان کرد: بخش دولتی نمیتواند کلیه نیازهای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی را جهت تامین شغل مرتفع کند زیرا ظرفیت محدودی دارد هدف راهبردی ما توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و آشنایی جامعه با ارزش‌های تعاون است و ارتقای روابط اجتماعی و تقویت عدالت اجتماعی و رسیدن به رونق اقتصادی و رشد و توسعه استان در گرو توسعه بخش خصوصی و تعاونی می باشد.   .


وی تصریح کرد:هدایت مدبرانه استاندار محترم و بررسی ها و تحقیقات بعمل آمده موجب شد بیش از 200 شغل در حوزه خدمات و گردشگری در استان شناسایی شود و کمیته ای به همین منظور در استانداری تشکیل شد و نیز اتاق فکری نیز در حال حاضر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال ساماندهی کردن این فرصتهای شغلی بمنظور بهره مندی متقاضیان کار میباشد
۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید