اخبار

برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران مسابقات هفته دولت در زنجان

برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران مسابقات هفته دولت در زنجان
مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران وعوامل اجرایی و مقام آوران مسابقات ورزشی در هفته دولت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با اشاره به اینکه ورزش کردن سبب بالا رفتن راندمان کاری می‌شود اظهار داشت: ورزش می‌تواند بر افزایش توان کاری و فکری یک مدیر و کارمند موثر باشد.

وی افزود: اهمیت ورزش و سلامت جسم و جان و تاثیر مثبت آن بر عملکرد کارکنان دستگاه های اداری و واحدهای تولیدی و صنعتی بر کسی پوشیده نیست و باید همه به این مهم توجه کنیم.

بازرگان ادامه داد: ورزش روح و روان انسان را زنده می کند و باعث تندرستی و ‏سلامتی بدن انسان ها می شود که این موضوع نیز در شادابی کارکنان ادارات در پاسخگویی به مراجعین تاثیر زیادی دارد.

 

 مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران مسابقات هفته دولت با حضور مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مسئول فرهنگی و ورزشی اداره کل و مسئول هیات ورزشی کارگران شهرستان زنجان، جوانان و جمع زیادی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش استان برگزار و به نفرات برگزیده رشته های مختلف ورزشی لوح تقدیر و جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید

 

.

 

۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید