اخبار

دومین جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تشکیل شد

دومین جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تشکیل شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در دومین جلسه کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: کمیته آموزش و پژوهش به عنوان بازوی فکری و مرجع مشاوره در ادارات میباشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در آغاز جلسه ضمن خوش آمد گویی به اعضاء با استناد به نامه رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی در خصوص ارائه پیشنهادات در زمینه های کار، تعاون، اشتغال، بیمه، رفاه اجتماعی و ... و جایگاه آنها در برنامه ششم توسعه، اشاره کرد که کمیته آموزش و پژوهش به عنوان بازوی فکری و مرجع مشاوره میتواند در این زمینه موثر عمل کند.

وی ضمن اشاره به اهمیت تحقیق و پژوهش و نقش آن در افزایش بهره وری، بر معرفی و شناسایی اولویت های پژوهشی و آموزشی کاربردی و مورد نیاز استان تاکید و اظهار داشت در این جلسات باید تلاش کنیم تا نیازهای آموزشی و پژوهشی دستگاههای اجرایی زیر مجموعه وزارت متبوع  را معین و بتوانیم برای عملیاتی شدن آنها اقدام کنیم.

غریوی در ادامه بر لزوم رویکرد در حوزه پژوهش از مطالعات کاغذی به پژوهش های عملیاتی  و کاربردی و توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان تاکید نمودند.

مدیر کل و رئیس کمیته  با اشاره به اهمیت برنامه های پنجساله  توسعه در ایران، اظهار داشت: در این برنامه ها جا دارد به مباحث کار و تولید اهمیت زیادی قائل شویم.

۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید