اخبار

بررسی راهکارهای اجرای تفاهم نامه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان

بررسی راهکارهای اجرای تفاهم نامه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه بررسی راهکارهای اجرای تفاهم نامه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دغدغه اصلی بخش تعاونی اقتصاد کشور در مقطع کنونی توزیع عدالت اقتصادی رفع مشکل بیکاری است.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان،اولین جلسه بررسی راهکارهای اجرای تفاهم نامه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تشکیل شد.

 احمد غریوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، در این جلسه، گسترش همکاری، تقویت مشارکت و استفاده بهینه از ظرفیتها و توانایی های آموزشی، پژوهشی و اجرایی طرفین را مهم دانسته و اعلام نمود: دغدغه بخش تعاون در مقطع کنونی توزیع عدالت اقتصادی  ورفع مشکل بیکاری است.

وی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به استفاده از ظرفیتهای بخش تعاون جهت ارتقائ کمی و کیفی در نظام آموزشی و پرورشی به همکاری و مشارکت در توسعه آموزش های مهارتی شاخه کار و دانش و کارآفرینی تاکید کرد.

 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان توسعه همکاریهای دو جانبه فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان را در امر توسعه فرهنگ تعاون و مشارکت در کلیه فعالیتهای آموزشی دو دستگاه خواستار شد و ابراز امیدواری کرد با توجه به وجود زمینه های همکاری های فراوان بین ادارت کل بتوانیم از توانائیهای همدیگر برای ارتقاء کمی وکیفی خدمات هر دوسازمان استفاده کنیم.

۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید