اخبار

بازدید و حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جمع کارگران گروه صنعتی خالص سازان

بازدید و حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جمع کارگران گروه صنعتی خالص سازان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جمع کارگران گروه صنعتی خالص سازان گفت: همراهی کلیه ارکان گروه برای حفظ اشتغال موجود و نگهداری و صیانت از واحدهای زیرمجموعه ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن بازدید از شرکت کانی آرای آریا در جمع صمیمی کارگران شرکت گروه صنعتی خالص سازان که با حضور هیئت مدیره آن شرکت برگزار شد حضور یافت.

احمد غریوی ضمن تشکر از زحمات کارگران بعنوان تلاشگران عرصه کار و تولید از تلاشهای مدیران گروه صنعتی خالص سازان که با وجود مشکلات موجود در راستای اهداف و سیاستهای دولت تدبیر و امید در تثبیت اشتغال موجود در مجموعه گروه حرکت می نمایند بر همدلی و همزبانی بین کارگران و مدیریت بیش از گذشته تاکید نمود و خواستار همراهی کلیه ارکان گروه برای حفظ اشتغال موجود و نگهداری و صیانت از واحدهای زیرمجموعه شد.

ایشان باتوجه به شرایطی که پس از تحریم در کشور در ابعاد مختلف از جمله بعد اقتصادی ایجاد خواهد شد آمادگی کارگران و مجموعه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی استان از جمله گروه خالص سازان و همچنین مدیران استانی را برای روبرو شدن با شرایط جدید خواستار شده و نقش سربازان عرصه کار و تلاش در رسیدن به اهداف مد نظر دولت تدبیر و امید را موثر دانستند .

در این دیدار نمایندگان کارگران واحدهای زیر مجموعه خالص سازان به بیان مسائل کارگری مربوطه پرداخته و یوسف مرادلو مدیریت گروه صنعتی خالص سازان پاسخهای مقتضی را در رابطه با موضوعات مطروحه ارائه نمودند.

۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید