اخبار

اقامه نماز جماعت در اداره کل و واحدهای تولیدی وتعاونی جدی گرفته شود

اقامه نماز جماعت در اداره کل و واحدهای تولیدی وتعاونی جدی گرفته شود
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: نماز نخستین فریضه‌ واجبی است که باید در اداره کل وواحدهای تولیدی وتعاونی مورد توجه مسئولان قرار گرفته و مکان مناسبی برای برپایی آن در نظر گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل با اشاره به جایگاه نماز در دین مبین اسلام اظهار داشت: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که صاحب اصلی آن امام زمان (عج) بوده و در راس آن ولایت فقیه قرار دارد.
وی افزود:  وظیفه ما این است که در راه ترویج و اشاعه اطاعت و بندگی گام برداشته و نماز را که بهترین و خاضعانه‌ترین عبادت و بندگی است را در جامعه هدف (کارگری وکارفرمایی ) وادارات تعابعه گسترش دهیم.
غریوی با بیان اینکه توجه به نماز از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی است، اظهارداشت:: درهمه واحدهای تولیدی وصنعتی وتعاونی باید مکان مناسبی برای برپایی نماز جماعت در نظر گرفته و حداکثر زیبایی و خلاقیت را در آن به‌کار گیرند.

وی عنوان کرد: مهم‌ترین جنبه عمومی نماز جماعت دعوت به وحدت و شکوه اسلامی است که یکپارچگی و صلابت و اتحاد و همدلی را در میان عموم گسترش و از اختلاف و تفرقه در میان آن‌ها جلوگیری می‌کند.

 

۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید