اخبار

برگزاری انتخابات نمایندگان کارفرمایان در هیئت های حل اختلاف شهرستان زنجان

برگزاری انتخابات نمایندگان کارفرمایان در هیئت های حل اختلاف شهرستان زنجان
مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری انتخابات نمایندگان کارفرمایان در هیئت های حل اختلاف شهرستان زنجان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبرداد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان هومن امیدوار در این مراسم با تاکید بر اینکه وجود تشکل ها نمایانگر جامعه مدنی فعال در حوزه های مختلف است، گفت: نهادهای مدنی در کنار دولت و مردم یکی از بازوان اصلی و توانمند در جامعه هستند که تقویت ارکان مختلف حاکمیت و برنامه های دولت از طریق تقویت انجمن ها و سازمان های مردم نهاد میسر است.

وی اظهار داشت: این اداره کل بر آن است تا با رویکرد تعامل گرایانه و بهره مندی از نظام با راهبردهای افزایش و ارتقاء منابع انسانی، قدمی در توسعه پایدار و اقتصاد مقاومتی بردارد.

وی گفت: تقویت سه جانبه گرائی، صیانت از نیروی کار و کاهش دعاوی، سه اصل اساسی در فعالیت های اقتصادی به شمار می رود که برای رسیدن به این هدف باید به دنبال برنامه های دستاورد محور باشیم.

شایان ذکر است این انتخابات با مشارکت بیش از 399 نفر برگزار و نتایج قطعی انتخابات و پس از پایان مهلت اعتراض اعلام خواهد شد.

 

۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید