اخبار

زنجان رتبه چهارم سهولت کسب و کار کشور را دارد

زنجان رتبه چهارم سهولت کسب و کار کشور را دارد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: این استان رتبه چهارم کشور در زمینه سهولت کسب و کار را دارد که این امر می تواند نویدبخش سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران باشد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در جمع تشکل های کارگری و کارفرمایی  بااشاره به رتبه کشوری استان درصنعتی بودن  بر لزوم توسعه بیش از پیش تشکل های کارگری و کارفرمایی در این استان تاکید کرد.
وی گفت: 81 خانه کارگری در این استان وظیفه رسیدگی به بهداشت کار کارگران واحدهای صنعتی را بر عهده دارند.
غریوی نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان را 38.1 درصد عنوان و اظهار کرد: سهم مشارکت اقتصادی زنان 12.4 و مشارکت اقتصادی مردان 64.5 درصد است.
وی به ثبت نام 9 هزار و 931 نفر جوینده کار در مراکز کاریابی استان زنجان طی سال گذشته اشاره و اضافه کرد: 14 مرکز کاریابی در زنجان فعال هستند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تعداد شرکت های تعاونی موجود در این استان را سه هزار و 920 شرکت برشمرد و گفت: از این تعداد دو هزار و 700 شرکت تعاونی فعال است.
غریوی ادامه داد:اعضای شرکت های تعاونی فعال را با احتساب شرکت تعاونی سهام عدالت، یک میلیون نفر عنوان و اظهار کرد: این تعداد 90 درصد جمعیت استان را شامل می شود.

 

۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید