اخبار

جلسه مشترک همکاران امور اداری و مالی برگزار شد

جلسه مشترک همکاران امور اداری و مالی برگزار شد
مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جلسه مشترک همکاران امور اداری و مالی گفت: استفاده بهینه از منابع در تمامی حوزه های کاری شرعا" و قانونا" وظیفه همه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد جعفر روحانی در جلسه مشترک همکاران امور اداری و مالی گفت: استفاده بهینه از منابع در تمامی حوزه های کاری شرعا" و قانونا" وظیفه همه است.

روحانی خواستار مشارکت کلیه همکاران به منظور نظارت بر مصارف انرژی و بهینه سازی مصرف در اداره کل تعاون کار و رفاه اجنماعی استان و ادارات تابعه شد و گفت: از میان کارکنان، فردی را که آگاه، فعال، قابل دسترس و مورد قبول و احترام سایر کارکنان باشد بعنوان مسئول یا مدیر ستاد انرژی انتخاب نمایید .

وی افزودن: نظام آراستگی با هدف بهسازی فرآیندهای سازمان و حذف اتلاف وقت با جدیت پیگیری میشود و و نتیجه نهایی آن دستیابی به کیفیت عالی در محیط کار است.

محمد رضا یوسفی رئیس امور اداری و پشتیبانی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه با اشاره به نقش آموزش در توانمند سازی نیروی انسانی گفت: آموزشهای ارائه شده به کارشناسان میبایست با پستهای سازمانی ایشان هماهنگ باشد.

یوسفی افزود: عدم توازن تخصیص آموزش به نیروها باعث ایجاد حس بی عدالتی می گردد و برای جلوگیری از این مورد اولویت مدیران واحدها میبایست برنامه ریزی و دعوت به آموزشهای تخصصی باشد.

۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید