اخبار

هفتمین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک در سال 1394 برگزار شد

هفتمین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک در سال 1394 برگزار شد
مدیر اشتغال وکارآفرینی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در هفتمین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک گفت: استفاده بهینه از فناوری های نوین برای تسریع در خدمت رسانی موجب ایجاد رضایت در ارباب رجوع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی گفت: استفاده بهینه از فناوری های نوین برای تسریع در خدمت رسانی موجب ایجاد رضایت در ارباب رجوع خواهد شد.

یوسفی افزود: هر چند ایجاد فضای مناسب و در شان مراجعین محترم به اداره کل متبوع و ادارات شهرستانی زیر مجموعه و انجام امور محوله از واجبات و حساسیتهای مدیران و کارکنان این مجموعه میباشد ولی باید در خصوص تسریع در انجام امور به نحو احسن و مورد رضایت  ایشان از فناوری های نوین بهره جست  .

یوسفی در این جلسه ضمن تاکید بر مکانیزه کردن فرایند های اداری و نحوه نظارت و مدیریت بر روند اجرای آنها ، از پیوستن کاریابی ها و مراکز مشاوره شغلی در آینده نزدیک به شبکه وسیعی از اطلاعات مورد نیازشان خبر داد.

وی پس از ارائه گزارش عملکرد توسط مهندس دانش یار مسئول واحد انفورماتیک اداره کل، خواستار بررسی سریع در خصوص برخط کردن کلیه خدمات قابل ارائه به مردم شریف استان شد.

در ادامه حاضرین در هفتمین  کارگروه توسعه دولت الکترونیک ضمن بیان نظرات و پیشنهاداتشان، ازتسریع در اجرای امور و افزایش رضایت ارباب رجوع در این مدت خبر دادند.

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید