اخبار

جلسه بررسی آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.

جلسه بررسی آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.
مدیراشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه بررسی آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبرداد

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی در این جلسه به الزام قانونی ارتقاء سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور به 25% تا پایان برنامه پنجم توسعه ، سهم فعلی 5 درصدی و لزوم توجه بیش از بیش به حوزه تعاون اشاره نمود .

وی با مهم ارزیابی کردن هماهنگی بین مدیران کاریابی ها و مراکز مشاوره کار و مدیران و کارشناسان حوزه اشتغال ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، برگزاری جلسات هماهنگی فی مابین را جهت تحقق اهداف عالیه وزارت متبوع در استان ضروری دانست و از مدیران این واحدها خواست با جدیت و اهتمام بیشتری در جلسات حضور یابند.

 

در ادامه رحیم امینی رئیس اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان توضیحات مبسوطی درخصوص آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار به حاضرین ارائه داد.

در پایان مدیران کاریابی ها و مراکز مشاوره کار و مدیران و کارشناسان حوزه اشتغال ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گزارشی از اقدامات بعمل آمده در رابطه با وظایف محوله  ارائه نمود و به بحث و تبادله نظر در خصوص بهبود وضعیت اشتغال در استان پرداختند .

شایان ذکر است: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در آخرین ارزیابی های بعمل آمده از لحاظ بهبود فضای کسب و کار جزو 4 استان برتر کشور است.

۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۳:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید