اخبار

مسئول جدید حراست اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان معرفی شد

مسئول جدید حراست اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان معرفی شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: باحضورمشاوروزیرو مدیرکل حراست وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی موسوی پور به عنوان مسئول جدید حراست اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان معرفی شد

به گزار ش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی اظهارداشت: مراسم تودیع حسینی  و معارفه مسئول حراست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور مجتهدزاده مشاوروزیرو مدیر کل حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رفیعی مدیر کل حراست استان زنجان و جمعی از مدیران و مسئولین دستگاههای زیر مجموعه وزارت متبوع در استان در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

 

 

وی افزود: در ابتدای این مراسم احمدغریوی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن خیر مقدم به حاضرین از فعالیت و زحمات مسئول سابق حراست تقدیر نمود و ویژگی های حراست پویا را سلامت کاری، اقتدار منطقی و استقلال فکری برشمرد.

 

درادامه مشاور وزیر ومدیر کل حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عزاداری های مردم زنجان در ایام محرم گفت: آنچه برای ما ارزشمند است این است که مردم عزیز و ولایت مدار زنجان در ایام محرم با همایش حسینی خودشان در تمامی دنیا زبانزد هستند و شعار(( لبیک یا حسین)) این مردم در تمامی دنیا طنین انداز است.

 

مجتهدزاده با اشاره به اهمیت پست حراست گفت:  خدامحوری ، اخلاص ، خدمت به مردم ، ارزش مداری ، سخن گفتن با زبان مردم ، تعهد و سلامت از جمله ویژگیهایی است که یک مسئول حراست می بایست از آن برخوردار باشد.

 

 در پایان این مراسم با اهداء لوح از زحمات  ارزشمند و چندین ساله آقای حسینی در زمان تصدی مسئولیت حراست تقدیر بعمل آمد و طی حکمی از سوی موسوی پور بعنوان مسئول جدید حراست منصوب گردید.
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۳:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید