اخبار

اصلاحات فضای محیطی مناطق ویژه اجتماعی در کاهش وقوع جرم تاثیرگذار است

اصلاحات فضای محیطی مناطق ویژه اجتماعی در کاهش وقوع جرم تاثیرگذار است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر لزوم اصلاح بافت محیطی در مناطق ویژه اجتماعی تاکید کرد و گفت: این اصلاحات موجب رفع زمینه بروز جرائم در این مناطق می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی در کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی و ساماندهی مناطق ویژه اجتماعی به نامگذاری انجام شده در مناطق ویژه اجتماعی اشاره و اظهار کرد: این نوع نامگذاری بار روانی در سطح جامعه به ویژه برای ساکنان آن ایجاد می‌کند.

وی بر لزوم اصلاح بافت محیطی در مناطق ویژه اجتماعی تاکید و اضافه کرد: این اصلاحات موجب رفع زمینه بروز جرائم در این مناطق می‌شود که نمونه آن را می‌توان در مثال ساده تاثیرگذاری روشن بودن محیط بر میزان وقوع جرم اعلام کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به مطالب مطرح شده در مورد بالا بودن میزان وقوع جرم در مناطق ویژه اجتماعی و فقیرنشین تاکید کرد: این موضوع خیلی درست به نظر نمی‌رسد کما اینکه میزان وقوع جرم در مناطق بالای شهر و محلات پر درآمد نشین به لحاظ اقتصادی هم بالاست ولی بنا به دلایلی مخفی می‌ماند.

ایشان بر لزوم گسترش حمایتهای اجتماعی در خصوص افراد آسیب پذیر اجتماع تاکید نموده و همکاریهای تمامی دستگاههای اجرایی را برای رسیدن به این مهم خواستار شدند.

۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید