اخبار

جلسه هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید برای بررسی راهکار های حمایت از مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان و شرکت های تعاونی برگزار شد.

جلسه هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید برای بررسی راهکار های حمایت از مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان و شرکت های تعاونی برگزار شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه فیمابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید برای بررسی راهکار های حمایت از مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان و شرکت های تعاونی خبرداد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی احمد غریوی با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی را برای حمایت از تولید کنندگان داخلی به منظور حفظ اشتغال موجود حفظ واحد های تولیدی را مورد تاکید قرار داده و اعلام نمود:با اعمال حمایت های لازم می توان زمینه سرمایه گذاری های جدید داخلی و خارجی را برای خلق فرصت های شغلی جدید فراهم آورد.

وی با اشاره به اینکه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در حوزه بانوان و زنان سرپرست خانوار و زنان بد سرپرست بایستی توسعه مشاغل خانگی را جدی گرفت و اگر به اشتغال بانوان که با مشکلات اجتماعی رو به رو هستند توجهی نشده است موجبات بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه را شاهد خواهیم بود لذا ضرورت دارد با درک و شناخت وضعیت موجود راهکار هایی ارائه شود که زمینه فعالیت آسان بانوان در حوزه مشاغل خانگی فراهم گردد و ضمن توانمند سازی بانوان جلوی آسیب های اجتماعی نیز گرفته شود.

در جلسه یاد شده مشکلات مالی و حقوقی تعدادی از تعاونی های فعال در حوزه زنان نیز مورد بحث قرار گرفته  و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.     

۲۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید