اخبار

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت آغاز هفته بسیج

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت آغاز هفته بسیج
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد

بسیج مدرسه‌‌‌ عشق و ایثار است، که عاشقان مکتب آن فرهنگ ناب بسیجی را به سرمشق امام حسین(ع)، به خون شهدا، به فدارکاری ایثارگران و با پیوند ولایتمداری نگاشته‌اند و آن را به خاک جبهه‌ها و بوی چفیه‌ها مزین کرده‌اند

. بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) پیرامون بسیج فرمودند: در دنیا افتخارم این است که خود بسیجی‌ام، زیرا که گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر دادند و اگر ندای دلنشین تفکر بسیجی در کشور طنین انداز شد، چشم طمعِ دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد شد.

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است: "بسیج در حقیقت، مظهر یک وحدت مقدّس، میان افراد ملت است. و هیچ‌وقت کشور، از یک مجموعه عظیمى که از بهترین فرزندان کشور و با این خصوصیات تشکیل شده است، بى‌نیاز نیست."

تکریم بسیج، احترام به مردانگی و مروت است، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است.

اینجانب فرارسیدن هفته بسیج را گرامی داشته و توفیق همگان به خصوص براداران و خواهران بسیجی  را در مسیر تعالی اسلام و کشور و تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت هدایت ها و منویات مقام معظم رهبری ‹مدظله العالی› از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم .

۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید