اخبار

کارگاه آموزشی توانمندسازی روابط عمومی ها برگزار شد

کارگاه آموزشی توانمندسازی روابط عمومی ها برگزار شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: کارگاه آموزشی توانمندسازی روابط عمومی ها ویژه مسئولان وکارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان به میزبانی شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی اظهارداشت : دکتر حمید صبری مدرس وسخنران ویژه این کارگاه آموزشی بود که با استقابل چشمگیران دست اندرکاران روابط عمومی استان در محل سالن اجتماعات اداره کل فنی وحرفه ای استان برگزارگردید

وی افزود دکتر حمید ضبری در این کارگاه گفت:  جایگاه روابط عمومی در سازمان­ها از آن جهت دارای اهمیت است که تصویری از سازمان را با ابزارها و فناوری­های گوناگون برای ذینفعان سازمان ارائه می­دهد.

وی خاطرنشان ساخت: روابط عمومی در سازمان­ها می­تواند با عملکرد خود، نقش مهمی در ایجاد تصویر و برند سازمانی داشته باشند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: نیروی انسانی در روابط عمومی می­تواند شکل دهنده جایگاه روابط عمومی در سازمان­ها و بالتبع در میان ذی­نفعان سازمان باشد. در این راستا توانمندسازی نیروی انسانی و برنامه­ریزی جهت نیل به نیازهای مهارتی، آموزشی و در نهایت بهسازی منابع انسانی برای روابط عمومی سازمان­ها می­تواند در برنامه­ریزی عملکرد و بهره­وری روابط عمومی نقش موثری داشته باشد.

موئلف اولین دایره المعارف روابط عمومی ایران افزود: آن­چه که توانمندسازیذ نیروی انسانی نامیده می­شود از معنا و مفاهیم گسترده­ای برخوردار است. سیر بررسی و ارائه مدل­های فراوانی که در حوزه توانمندسازی ارائه شده است، دلیلی بر اهمیت نیروی انسانی و تفکر در حوزه منابع انسانی می­باشد. امروزه منابع انسانی با ارزش­ترین عامل برای تولید و ارائه خدمات به جامعه و شهروندان محسوب می­شود. بنابراین یکی از مهم­ترین عناصر افزایش بهره­وری و برنامه­ریزی­های سازمانی، برنامه­ریزی و توانمندسازی منابع انسانی است.

 

۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۴:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید